Programy fotograficzne

Efekt zapalonych świateł w samochodzie, modyfikacja nowego fotografi w taki sposób, by wyglądało na stare, transformacja dnia w noc - to tylko poniektóre z tworów, które można osiągnąć dzięki naszym Tutorialom Photoshop. Ulokowane w bazie serwisu są nieustannie aktualizowane oraz rozszerzane o nowe lekcje dla tych, którzy pragną zintensyfikować swoją informację na temat obróbki obrazów cyfrowych. Osiągalna duża ilość materiałów filmowych oraz zdjęcia cyfrowe przed i po obróbce, tak aby można było dostrzec wynik naszej pracy. Kurs Photoshopa są zachwycającym rozwiązaniem kłopotów każdego początkującego przy przetwarzaniu obrazów cyfrowych, pozwala nauczyć się pracy z tym projektem totalnie od podstaw.

 

Życie codzienne w kadrze, fotografie dawnych gwiazd i klimat minionych dekad i trafne komentarze, czyli wszystko, czego potrzeba miłośnikom starej fotografii. Każdego dnia na tej stronie pojawiają się stare zdjęcia Krakowa przedstawiające ludzi, wydarzenia i miejsca z różnych zakątków świata. Stworzona przez pasjonatów, dla pasjonatów. Strona prezentuje dawny świat w formie czarno-białych fotografii. Przedstawiono na nich zarówno zwykłych ludzi, których na co dzień można było spotkać na ulicach, jak i gwiazdy światowego formatu. Przypomnisz sobie lata swojej młodości i poznasz świat, w którym żyli Twoi przodkowie. Doskonały sposób na cofnięcie się w czasie!

Program do projektowania fotoaksiążek

Darmowy zaawansowany program do obróbki grafiki. Dzięki swoim funkcjom ma możliwość ochoczo konkurować z drogimi aplikacjami komercyjnymi. Zapewnia on obsługę wielu formatów plików. Ze względu na indywidualne zalety perfekcyjnie nadaje się on do pracy grafika komputerowego, a też dla fotografa, niemniej jednak też niedoświadczonej mężczyźni i kobiety, która dopiero zaczyna swoją przygodę z grafiką lub pragnie mieć program do: zmiany barw grafiki, rozmiarów plików, skalowania, retuszu, wycinania czy wklejania. GIMP ma możliwość pochwalić się również bardzo dobrą stabilnością, a dodatkowo szybkim działaniem.