Strona internetowa fotografa

Serwis społecznościowy dla fotografów i modelek.


Pozwala stworzyć galerie fotograficzne i portfolia modelingowe.
Fototo nie tylko galeria fotograficzna, jakich wiele w sieci, to również serwis dla modelek, które tworząc swoje portfolia ofertowe ułatwiają osobom zarejestrowanym odnaleźć odpowiednią modelkę do sesji. W swoich profilach mogą podać dokładne dane odnośnie swojej osoby, wymiary, wzrost oraz dodać nieograniczoną ilość zdjęć. Mogą określić czy pozują za darmo lub za opłatą.

 

Strona fotografa podróżnika

 

 

Twoja podróż z fotografią. Strona przeznaczona dla osób fotografujących w podróży. Dotyczy to przede wszystkim osób traktujących wyjazdy jako znakomitą okazję dla realizowania swoich ambicji fotograficznych.
W portalu do dyspozycji userów jest również forum z rozbudowaną tematyką oraz galeria dla zdjęć krajobrazowych, socjalnych
W galerii nie ma możliwości oceniania zdjęć, tym się zajmują wyspecjalizowane fora fotograficzne, ale jest miejsce do komentowania zdjęć. W galerii nie są umieszczane zdjęcia o charakterze "rodzinnym" (ciocia Krysia na tle piramid...).
Portal organizuje też wyjazdy na zagraniczne plenery fotograficzne.

 

Strona fotografa ślubnego

 

Strona fotografa zawiera fascynujące fotografie z wesel i rozlicznych uroczystości. Od razu urzeka przepiękne portfolio, gdzie widać dużą jakość fotografii. Każdy kto zajrzy stronę fotografa od razu zakocha się w fotografia - z pewnością każda para młoda będzie chciała mieć takie zdjęcia ze ślubu. Zapraszamy do rezerwacji terminów już dziś - wcześniejsze rezerwacje premiowane wysokie obniżki cen. Warto dodać stronę do zakładek i polecać fotografa znajomym wtedy kiedy będzie taka potrzeba.

 

Polecamy również: http://fotoksiazka.co.pl/?fotoalbum-slubny,27